Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z siedzibą w Stargardzie

Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON)

Utworzono dnia 13.10.2021

Osoby otrzymujące pierwsze i/lub nowe orzeczenie o niepełnosprawności mogą uzyskać informacje na temat wsparcia i pomocy adresowanej do osób z niepełnosprawnością.

Od 1 września 2021 r. w PFRON Oddział Zachodniopomorski przy ul. Janosika 17 w Szczecinie funkcjonuje Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON).

W ramach działalności CIDON można uzyskać informacje m.in. na temat programów realizowanych przez PFRON, projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe, obowiązujących systemów orzecznictwa, dostępnego wsparcia finansowego i rzeczowego, zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny czy rehabilitacyjny, ulg i uprawnień wynikających z przepisów prawa, a także instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością i wiele innych.

Pracownicy PFRON pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach funkcjonowania Oddziału tj. od 8.00 do 16.00 pod numerami telefonu: 91 35 09 724, 91 35 09 714 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: szczecin@pfron.org.pl

 

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG CIDON - kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy na Nasz Facebook: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Stargardzie

Pomoc Ukrainie

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 179

W poprzednim tygodniu: 431

W tym miesiącu: 1428

W poprzednim miesiącu: 1573

Wszystkich: 66089