Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z siedzibą w Stargardzie

Festyn Rodzinny

Utworzono dnia 30.06.2021

Dziękujemy za wspólną zabawę na Festynie Rodzinnym !!!
 

W piątek 25 czerwca na teren zielony MDK przybyło wiele rodzin z dziećmi. Festyn przeszedł frekwencyjne oczekiwania organizatora – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i dostarczył wiele radości ze wspólnego spędzania czasu.

Strefa dla Malucha tętniła życiem i aktywnością. Ogromnym powodzeniem cieszyły się „dmuchańce”, przed którymi ustawiały się imponujące kolejki. Organizatorzy zadbali o sprawną organizację ruchu przy „dmuchańcach”  i każdy chętny skorzystał z atrakcji.

Ogromna rzesza dzieci wykazała się artystycznym duchem i cierpliwie oczekiwała na malowanie twarzy oraz zaplatanie kolorowych warkoczyków. Roześmiani milusińscy przebierali w rekwizytach dekoracyjnych i uwieczniali zabawę zdjęciami w Foto-budce.

Wóz strażacki oraz policyjny motocykl pobudzający wyobraźnię dzieci wszystkich pokoleń, zostały spenetrowane i oswojone nie tylko przez przyszłych mundurowych. Między nami przemykał INEK – maskotka policyjna przypominająca o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Silni w nogach eksperymentowali na rowerze prądotwórczym. Dzieci o spokojnym temperamencie próbowały swoich sił przy stoisku robotyki.

Pomiędzy stałymi atrakcjami organizowane były wspólne zabawy. Animatorzy zadbali, żeby dzieci aktywnie i z energią bawiły się zespołowo.

Gościem specjalnym Festynu był Iluzjonista. Swoim urokiem osobistym i zdolnościami oczarował nas wszystkich.

W trakcie zabawy dzieci pokrzepiały się wodą i owocami.

Wspaniałą zabawę poprowadziła firma Event Kolektyw ze Stargardu. Partnerem wydarzenia był MDK. Życzliwość i wspólne cele – radość i rozwój dzieci, pozwoliły zorganizować tak udaną, kolorową i wesołą zabawę.

Celem Festynu Rodzinnego było przybliżenie mieszkańcom Powiatu Stargardzkiego zagadnienia rodzicielstwa zastępczego. Wszystkie dzieci potrzebują opieki, wsparcia i miejsca do bezpiecznego dorastania. Dlatego tak ważne i potrzebne są rodziny zastępcze.

Powiat Stargardzki poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych. Zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie osoby zainteresowane tematem pieczy zastępczej.

Festyn Rodzinny uznajemy za udany i czekamy na nowe rodziny zastępcze.

 

Dziękujemy:

MDK w Stargardzie, KP PSP Stargard, KPP w Stargardzie, Twoje Radio FM, Platformie e-stargard

 

Zespół PCPR

Festyn Rodzinny - 25 czerwca 2021 r.

Utworzono dnia 30.06.2021, 09:57

KORONAWIRUS - KOMUNIKATY

Zapraszamy na Nasz Facebook: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Stargardzie

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny